Menu

Na rowerze

Wycieczki rowerowe, rowery poziome, wyprawy rowerowe, Warszawska Masa Krytyczna. Mapa ścieżek rowerowych - Warszawa, rower poziomy, 3D blog

Wziąć i wsiąść

bajking

I oto przyszła upragniona, wyczekiwana wiosna. A wraz z nią przemożna ochota na rower.

Dziś porzuciłem BMW, rozstałem się z komunikacją miejską i wyrwałem bajka ze snu zimowego. Już po pierwszych kilku metrach poczułem, że siodełko jest za nisko - podwyższyłem. Kilka kilometrów dalej zesztywniały i podrdzewiały łańcuch powrócił do swojej dawnej zwinności. I poczułem przyjemność z tego ciepłego i słonecznego dnia.

Do pracy mam 12 km, nie lubie rowerowych ciuchów, wiec w koszuli, spodniach materiałowych i skórzanych, eleganckich butach pomknąłem ... z predkością ok 12 km/h. Inni rowerzyści mnie wyprzedzali, ale nie przejmowałem się za bardzo. W końcu chciałem dojechać całkowicie suchy do roboty. I udało się.

Więc jeśli zobaczycie w najbliższym czasie rowerzyste ubranego buisness casual, w brązowych skórzanych butach toczącego się nieśpiesznie po asfalcie/ kostce , zsiądźcie z rowerów, pokłońcie się bo :

Bajking wraca do miasta!

Komentarze (6)

Dodaj komentarz
 • Gość: [marcin] *.neoplus.adsl.tpnet.pl

  fajny blog, ja zapraszam na zzolwiemposwiecie.blogspot.com/

 • djcargo

  Ano właśnie, pogoda się zrobiła - jeszcze tylko chęci trzeba znaleźć i można śmigać :)
  Ja zauważyłem, że na mnie najbardziej motywująco działa wyznaczenie sobie jakiegoś celu do dojechania. Gdy wychodzę ot tak sobie pojeździć, zawsze kończy się to szybciej niż bym chciał.

 • willakorea

  Uwielbiam wycieczki rowerowe, już się nie mogę doczekać aż będzie ładna pogoda i znowu wsiądę na rower :) Planuję naprawdę dalekie wycieczki w przyszłym roku.

 • Gość: [Adam] *.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Jazda rowerem to na prawdę fajne hobby, miło się patrzy że są inne osoby myślące podobnie do mnie. Bardzo fajny wpis, pozdrawiam ;)

 • kemenozsa

  Business casual na rowerze.. można? Można! Ja osobiście do pracy nie odważyłbym się jechać na rowerze. Pracuje w biurze i też taki strój wymagany a z pogodą to różnie
  WIZACENTER

 • procpu

  Myślałem że w tym roku już da się o tej porze pojeździć. Wyczyściłem rower, otwieram drzwi a tam.. śnieg...
  ___________
  asadi.com.pl/pl/c/Akcesoria/62

© Na rowerze
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci